Retro Elektro
 • RE Cafe

  Choć Retro Elektro znacie już zapewne z hasła „sprzęt audio z klimatem” oraz naszej stałej oferty winylowo-kasetowej to zaskoczymy Was jeszcze nie jednym!

  Poznaj naszą ofertę lodową!

  Łączymy w jednym miejscu dwa ponadczasowe klimaty!
  – kawiarni i sklepu „ze starymi gratami”. Płyty winylowe, kasety magnetofonowe, pyszna kawa oraz herbata… to wszystko znajdziecie w naszym asortymencie. My natomiast zadbamy o to, aby zapewnić najlepszą jakość oraz dbałość o szczegół w każdym calu.

  Cenimy niekonwencjonalność i ciągle szukamy nowych rozwiązań!
  Skłania nas to do ciągłego odkrywania możliwości – chcemy organizować jak najwięcej ciekawy wydarzeń związanych z muzyką, kulturą i sztuką. W planach mamy wieczorki filmowe, poetyckie, wystawy sztuki, kameralne koncerty oraz wiele, wiele więcej…

  Kawa, Herbata… a co do tego?
  Dawka dobrej muzyki i nietuzinkowego klimatu. W Retro Elektro do kubka “małej czarnej” możecie wybrać winyla, którego chcecie posłuchać. Niezmiennie, jeżeli poczujecie z nim głębszą więź jest możliwość dokonania zakupu i zabrania go ze sobą do domu!

  A dla najmłodszych…
  … gry i książki! Współpracujemy z wydawnictwem Dlaczemu, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się pozycje dostarczające wiele rozrywki, a przy tym dbające również o rozwój wyobraźni dziecka. Znajdziecie u nas quizy z zakresu matematyki, geografii, literatury czy popkultury w wydaniu przystępnym dla każdego, kolorowanki, cykl opowieści o “Zmorkach”, podręcznik DIY (zrób to sam), notes książkoholika zachęcający do czytania i analizowania oraz wiele, wiele innych!

  Współpracujemy również z Baja Bookiem!
  Otwocka kluboksięgarnia dla dzieci z frapująca ofertą książek gości na naszych regałach! Oznacza to, że bohaterów książek takich jak Żubr Pompik lub Kicia Kocia znajdziecie w Retro Elektro Cafe. Liczne książki rozrywkowo-dydaktyczne dla dzieci młodszych oraz starszych w nowoczesnym wydaniu z ciekawą szatą graficzną zachęcą do zagłębienia się w równie ciekawe i solidne treści! Kawa i herbata jedynie umilą czas spędzony nad wybieranymi tytułami!