Retro Elektro
 • O nas

  Grupa znajomych, w której każdy ma inne zainteresowania, ale dzieli się nimi z innymi? – To właśnie my!

  Choć nasze działania mogą wydawać się dużym rozstrzałem zapewniamy, że wszystko łączy się ze sobą w idealnie anty-harmonijną całość.

  Retro Elektro to przede wszystkim miłośnicy klimatu vintage. W każdym naszym przedsięwzięciu nawiązujemy do tego, co dziś możemy nazwać „retro” i czerpiemy z tego garściami. Wiele nas różni i jeszcze więcej łączy, a z tego połączenia wychodzą kolejne projekty, które pozwalają nam się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Gotowy produkt trafia do Was, abyście mogli bawić się nim razem z nami!

  Startowaliśmy jako sklep… Jeden mały punkt w Otwocku – trochę płyt, trochę sprzętu vintage audio. Przez ten czas poznaliśmy wiele ciekawych osób, z którymi wymienialiśmy się wiedzą, doświadczeniami i zainteresowaniami ze świata muzyki. Z czasem wyruszyliśmy w stronę Warszawy i tam otworzyliśmy sklep-antykwariat z płytami winylowymi oraz CD – RE Winyle.

  Specjalizujemy się w sprzęcie audio, który wciąż gwarantuje niezawodną jakość odsłuchu i choć kojarzy się już z przeszłością – u nas wciąż jest żywy. Od wzmacniaczy lampowych po amplitunery tranzystorowe, od patefonów po gramofony, od kolumn po monitory. W sprzedaży figurują kultowe marki lat 70./80./90. takie jak: Tandberg, Celestion, Grundig, Dual, Sony, Nordmende, Metz, Unitra, Tannoy, Telefunken, Wega. My za to gwarantujemy dbałość o szczegół oraz pomoc w dobraniu sprzętu marzeń.
  W ofercie posiadamy po kilka sztuk danego modelu, a strona sklepu jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu, mają Państwo możliwość zobaczenia nowości pojawiających się na naszych półkach!

  Dbamy o atrakcyjność naszej oferty i stale ją poszerzamy. W naszej naturze leży ciekawość i pasja co stale skłania nas do eksperymentów i poszukiwań. Najlepszym wynikiem tego zjawiska jest powstanie manufakturowych wzmacniaczy lampowych linii Retro Elektro w unikatowym wydaniu, które cieszą zarówno ucho jak i oko.

  Na każdy sprzęt wystawiamy 6-miesięczną gwarancję. Dysponujemy możliwością serwisowania sprzętu, a także dowozu i instalacji na życzenie klienta.

  Posiadamy również szeroką ofertę z zakresu winyli i kaset magnetofonowych – od 5 do 7 tysięcy tytułów w ciągłej sprzedaży. Wydania stare i nowe, rozmaite gatunki muzyczne od klasyki po największą alternatywę i psychodelię. Dla każdego coś winylowego!
  Naszą kolekcję możecie przejrzeć:
  🔴 W Warszawie na Tamce 34.
  🔴 www.rewinyle.com

  Więcej o tym, co na naszych talerzach się obraca możecie poczytać w zakładce „winyle” /http://retroelektro.pl/winyle/!

  Nie tylko muzyką człowiek żyje!
  Stąd pomysły na nieco inną działalność – poznajcie nasz pub!

  RE PUB
  Kto nie lubi piwa? Pewnie znalazłoby się parę osób, ale my akurat lubimy! I dlatego w Otwocku otworzyliśmy pub z polskimi kraftami oraz piwami czeskimi. O piwie musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale sukcesywnie odrabiamy lekcje poprzez testowanie nowych rodzajów i smaków. Was zachęcamy do testowania z nami! Każdy jest u nas mile widziany i każdy będzie mógł się dobrze bawić. Dbamy także o ofertę 0%, bo wiemy, że są wśród fani lekkich poranków.
  Kiedy tylko jest to możliwe staramy się urozmaicać spędzany czas w naszych progach o koncerty, pokazy i wernisaże. Przed nami jeszcze wiele planów i naprawdę mocno trzymamy za nie kciuki.
  Wpadając na facebooka RE Pubu będziecie mogli obserwować nadchodzące wydarzenia oraz stale poszerzającą się ofertę piwną!


  ZNAJDZIECIE NAS:


  ▪️ Na Facebooku:
  ◽@retroelektrootwock (https://www.facebook.com/retroelektrootwock/)
  ◽@retroelektrowarszawa (https://www.facebook.com/retroelektrowarszawa/)
  ◽ @rewinyle (https://www.facebook.com/rewinyle)
  ◽ @repubotwock
  (https://www.facebook.com/repubotwock/)

  ▪️ Na Instagramie: @retroelektrosklep 1.https://www.instagram.com/retroelektrosklep/ – SKLEP
  2.https://www.instagram.com/reWINYLE/ – WINYLE
  3.https://www.instagram.com/repubotwock/ – PUB


  ▪️ W Otwocku: Andriollego 24 (sklep)

  ▪️ W Warszawie: Tamka 34 (rewinyle)  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

  ▪️ Punkt w Otwocku:

  E-mail: retroelektro@retroelektro.pl
  Telefon: 660 85 88 66


  Jesteśmy czynni:

  ▪️ Otwock
  pub
  Codziennie od 18:00 (chwilowo zamknięte)

  andriollego 24 (sklep stacjonarny)
  Pn-pt: 14:00 – 19:00
  Sobota: 14:00 – 17:00
  Niedziela: nieczynne


  Warszawa, Tamka 34
  Warszawa, Tamka 34
  Warszawa, Marszałkowska 27/35
  Warszawa, Marszałkowska 27/35
  Otwock, RE PUB


  Odwiedź nas i sprawdź naszą ofertę.
  Gwarantujemy mile spędzony czas i udane zakupy.


  💸 MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN 💸

  NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ!