Retro-elektro

O nas

Jesteście fanami charakterystycznych trzasków czarnych krążków? Poszukujecie jakości sprzed dekad? Zatem dobrze trafiliście!

Specjalizujemy się w sprzęcie audio, który wciąż gwarantuje niezawodną jakość odsłuchu i choć kojarzy się już z przeszłością – u nas wciąż jest żywy. Od wzmacniaczy lampowych po amplitunery tranzystorowe, od patefonów po gramofony, od kolumn po monitory. W sprzedaży figurują kultowe marki lat 70./80./90. takie jak: Tandberg, Grundig, Dual, Sony, Nordmende, Metz, Unitra, Tannoy, Telefunken, Wega. My za to gwarantujemy dbałość o szczegół oraz pomoc w dobraniu sprzętu marzeń.
W ofercie posiadamy po kilka sztuk danego modelu, a strona sklepu jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu, mają Państwo możliwość zobaczenia nowości pojawiających się na naszych półkach!

Dbamy o atrakcyjność naszej oferty i stale ją poszerzamy. W naszej naturze leży ciekawość i pasja co stale skłania nas do eksperymentów i poszukiwań. Najlepszym wynikiem tego zjawiska jest powstanie manufakturowych wzmacniaczy lampowych linii Retro Elektro w unikatowym wydaniu, które cieszą zarówno ucho jak i oko.

Na każdy sprzęt wystawiamy 6-miesięczną gwarancję. Dysponujemy możliwością serwisowania sprzętu, a także dowozu i instalacji na życzenie klienta, za opłatą 20 zł na terenie Otwocka oraz 90 zł na terenie Warszawy.

Posiadamy również szeroką ofertę z zakresu winyli i kaset magnetofonowych – od 5 do 7 tysięcy tytułów w ciągłej sprzedaży.


ZNAJDZIECIE NAS:


▪️ Na Facebooku:
◽@retroelektrootwock (https://www.facebook.com/retroelektrootwock/)
◽@retroelektrowarszawa (https://www.facebook.com/retroelektrowarszawa/)

▪️ Na Instagramie: @retroelektrosklep (https://www.instagram.com/retroelektrosklep/)

▪️ W Otwocku: Andriollego 22

▪️ W Warszawie: Tamka 34

▪️ W google: Retro Elektro Otwock (https://tiny.pl/tc72h)

Zachęcamy również do skorzystania ze „spaceru wirtualnego” w Google Maps, który pozwoli Państwu na zwiedzenie naszego sklepu bez wychodzenia z domu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

▪️ Punkt w Otwocku:

E-mail: retroelektro@fundacjarun.org
Telefon: 511 150 154

▪️ Punkt w Warszawie:

E-mail: retroelektro@fundacjarun.org
Telefon: 660 329 378

Jesteśmy czynni:

▪️ Otwock
Pn-pt: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 13:00
Niedziela: nieczynne

▪️ Warszawa
Pn-pt: 11:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Otwock, Andriollego 22
Warszawa, Tamka 34


Odwiedź nas i sprawdź naszą ofertę.
Gwarantujemy mile spędzony czas i udane zakupy.


💸 MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN 💸

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ!