Retro-elektro

O nas

Grupa znajomych, w której każdy ma inne zainteresowania, ale dzieli się nimi z innymi? – To właśnie my!

Choć nasze działania mogą wydawać się dużym rozstrzałem zapewniamy, że wszystko łączy się ze sobą w idealnie anty-harmonijną całość.

Retro Elektro to przede wszystkim miłośnicy klimatu vintage. W każdym naszym przedsięwzięciu nawiązujemy do tego, co dziś możemy nazwać „retro” i czerpiemy z tego garściami. Wiele nas różni i jeszcze więcej łączy, a z tego połączenia wychodzą kolejne projekty, które pozwalają nam się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Gotowy produkt trafia do Was, abyście mogli bawić się nim razem z nami!

Startowaliśmy jako sklep… Jeden mały punkt w Otwocku – trochę płyt, trochę sprzętu vintage audio. Przez ten czas poznaliśmy wiele ciekawych osób, z którymi wymienialiśmy się wiedzą, doświadczeniami i zainteresowaniami ze świata muzyki. Z czasem wyruszyliśmy w stronę Warszawy i tam otworzyły się sklepy z płytami winylowymi oraz salon odsłuchowy Tandberga i Celestion, w którym możecie nabyć sprzęty o niesamowitej jakości tych właśnie marek.

Specjalizujemy się w sprzęcie audio, który wciąż gwarantuje niezawodną jakość odsłuchu i choć kojarzy się już z przeszłością – u nas wciąż jest żywy. Od wzmacniaczy lampowych po amplitunery tranzystorowe, od patefonów po gramofony, od kolumn po monitory. W sprzedaży figurują kultowe marki lat 70./80./90. takie jak: Tandberg, Celestion, Grundig, Dual, Sony, Nordmende, Metz, Unitra, Tannoy, Telefunken, Wega. My za to gwarantujemy dbałość o szczegół oraz pomoc w dobraniu sprzętu marzeń.
W ofercie posiadamy po kilka sztuk danego modelu, a strona sklepu jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu, mają Państwo możliwość zobaczenia nowości pojawiających się na naszych półkach!

Dbamy o atrakcyjność naszej oferty i stale ją poszerzamy. W naszej naturze leży ciekawość i pasja co stale skłania nas do eksperymentów i poszukiwań. Najlepszym wynikiem tego zjawiska jest powstanie manufakturowych wzmacniaczy lampowych linii Retro Elektro w unikatowym wydaniu, które cieszą zarówno ucho jak i oko.

Na każdy sprzęt wystawiamy 6-miesięczną gwarancję. Dysponujemy możliwością serwisowania sprzętu, a także dowozu i instalacji na życzenie klienta.

Posiadamy również szeroką ofertę z zakresu winyli i kaset magnetofonowych – od 5 do 7 tysięcy tytułów w ciągłej sprzedaży. Wydania stare i nowe, rozmaite gatunki muzyczne od klasyki po największą alternatywę i psychodelię. Dla każdego coś winylowego!
Naszą kolekcję możecie przejrzeć w sklepach stacjonarnych
🔴 W Warszawie na Marszałkowskiej 27/35 (pawilon 4).
🔴 W Warszawie na Tamce 34.
🔴 W Otwocku w RE Cafe.

Więcej o tym, co na naszych talerzach się obraca możecie poczytać w zakładce „winyle” /http://retroelektro.pl/winyle/!

Strona internetowa w przygotowaniu!

Nie tylko muzyką człowiek żyje!
Stąd pomysły na nieco inną działalność – poznajcie nasz pub i naszą kawiarnię…

RE CAFE
Retro Elektro Cafe to kawiarnia z duszą, w której nie tylko wypijecie pyszną kawę oraz herbatę, ale również cofniecie się w czasie!
Nic tak nie umila czasu spędzonego przy kawie jak szum winyla w tle. Zadaliśmy sobie pytanie – czemu tego nie połączyć? I tak powstała fuzja amatorskich umiejętności baristycznych z zamiłowaniem do muzyki z czarnych płyt, okraszona prostym hasłem – „czarna kawa, czarny winyl”.
Z czasem nasze umiejętności się nieco rozwinęły i teraz serwujemy zdecydowanie więcej wariacji kawowych. Kliknijcie w zakładkę „RE CAFE”, a wpadniecie bezpośrednio na naszego facebooka gdzie będziecie mogli dokładniej zgłębić naszą ofertę!

RE PUB
Kto nie lubi piwa? Pewnie znalazłoby się parę osób, ale my akurat lubimy! I dlatego w Otwocku otworzyliśmy pub z polskimi kraftami oraz piwami czeskimi. O piwie musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale sukcesywnie odrabiamy lekcje poprzez testowanie nowych rodzajów i smaków. Was zachęcamy do testowania z nami! Każdy jest u nas mile widziany i każdy będzie mógł się dobrze bawić. Dbamy także o ofertę 0%, bo wiemy, że są wśród fani lekkich poranków.
Kiedy tylko jest to możliwe staramy się urozmaicać spędzany czas w naszych progach o koncerty, pokazy i wernisaże. Przed nami jeszcze wiele planów i naprawdę mocno trzymamy za nie kciuki.
Wpadając na facebooka RE Pubu będziecie mogli obserwować nadchodzące wydarzenia oraz stale poszerzającą się ofertę piwną!


ZNAJDZIECIE NAS:


▪️ Na Facebooku:
◽@retroelektrootwock (https://www.facebook.com/retroelektrootwock/)
◽@retroelektrowarszawa (https://www.facebook.com/retroelektrowarszawa/)
◽ @rewinyle (https://www.facebook.com/rewinyle)
◽ @retroelektrocafe (https://www.facebook.com/retroelektrocafe)
◽ @repubotwock
(https://www.facebook.com/repubotwock/)

▪️ Na Instagramie: @retroelektrosklep 1.https://www.instagram.com/retroelektrosklep/ – SKLEP
2.https://www.instagram.com/re__cafe/ – CAFE
3.https://www.instagram.com/reWINYLE/ – WINYLE
4.https://www.instagram.com/repubotwock/ – PUB


▪️ W Otwocku: Andriollego 22 (cafe) | Andriollego 24 (sklep)

▪️ W Warszawie: Tamka 34 | Marszałkowska 27/35

▪️ W google: Retro Elektro Otwock (https://tiny.pl/tc72h)

Zachęcamy również do skorzystania ze „spaceru wirtualnego” w Google Maps, który pozwoli Państwu na zwiedzenie naszego sklepu bez wychodzenia z domu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

▪️ Punkt w Otwocku:

E-mail: retroelektro@retroelektro.pl
Telefon: 511 150 154

▪️ Punkt w Warszawie:

E-mail: retroelektro@retroelektro.pl

Telefon: 660 329 378
Jesteśmy czynni:

▪️ Otwock
cafe
Pn-pt: 11:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

pub
Codziennie od 18:00

andriollego 24
Pn-pt: 11:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:00
Niedziela: nieczynne


▪️ Warszawa
Marszałkowska 27/35
Pn-pt: 11:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Tamka 34
Pn-pt: 14:00 – 20:00
Sobota: 14:00 – 17:00
Niedziela: nieczynne

Warszawa, Tamka 34
Warszawa, Tamka 34
Warszawa, Marszałkowska 27/35
Warszawa, Marszałkowska 27/35
Otwock, RE PUB
Otwock, RE CAFE


Odwiedź nas i sprawdź naszą ofertę.
Gwarantujemy mile spędzony czas i udane zakupy.


💸 MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN 💸

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ!